Το πρόγραμμα των «πράσινων» στο Σάλας

Το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος έμαθε το τμήμα του ποδοσφαίρου Σάλας του Παναθηναϊκού, το οποίο τη νέα χρονιά θα χρησιμοποιεί ως έδρα το κλειστό γήπεδο της Κυψέλης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος ανδρών για τη σεζόν 2018-19

1η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Καλλιθέα Futsal

Ερμής Ζωγράφου – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Σαλαμίνα – ΑΕΚ

Δούκας – Μινώταυρος

Κόμπρα – Ηνίοχος

ΠΑΟ Futsal – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

2η αγωνιστική:

Ερμής Ζωγράφου – Νέο Ικόνιο Σάλας

Καλλιθέα  Futsal – Σαλαμίνα

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Δούκας

ΑΕΚ – Κόμπρα

Μινώταυρος – ΠΑΟ Futsal

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Ηνίοχος

3η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Σαλαμίνα

Δούκας – Ερμής Ζωγράφου

Κόμπρα – Καλλιθέα Futsal

ΠΑΟ Futsal – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – ΑΕΚ

Ηνίοχος – Μινώταυρος

4η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Δούκας

Σαλαμίνα – Κόμπρα

Ερμής Ζωγράφου – ΠΑΟ Futsal

Καλλιθέα Futsal – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Ηνίοχος

ΑΕΚ – Μινώταυρος

5η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Κόμπρα

ΠΑΟ Futsal – Δούκας

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Σαλαμίνα

Ηνίοχος – Ερμής Ζωγράφου

Μινώταυρος – Καλλιθέα Futsal

ΑΕΚ – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

6η αγωνιστικη:

ΠΑΟ Futsal – Νέο Ικόνιο Σάλας

Κόμπρα – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Δούκας – Ηνίοχος

Σαλαμίνα – Μινώταυρος

Ερμής Ζωγράφου – ΑΕΚ

Καλλιθέα Futsal – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

7η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Ηνίοχος – ΠΑΟ Futsal

Μινώταυρος – Κόμπρα

ΑΕΚ – Δούκας

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Σαλαμίνα

Καλλιθέα Futsal – Ερμής Ζωγράφου

8η αγωνιστική:

Ηνίοχος – Νέο Ικόνιο Σάλας

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Μινώταυρος

ΠΑΟ Futsal – ΑΕΚ

Κόμπρα – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Δούκας – Καλλιθέα Futsal

Σαλαμίνα – Ερμής Ζωγράφου

9η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Μινώταυρος

ΑΕΚ – Ηνίοχος

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Καλλιθέα Futsal – ΠΑΟ Futsal

Ερμής Ζωγράφου – Κόμπρα

Σαλαμίνα – Δούκας

10η αγωνιστική:

ΑΕΚ – Νέο Ικόνιο Σάλας

Μινώταυρος – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Ηνίοχος – Καλλιθέα Futsal

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Ερμής Ζωγράφου

ΠΑΟ Futsal – Σαλαμίνα

Κόμπρα – Δούκας

11η αγωνιστική:

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Νέο Ικόνιο Σάλας

Καλλιθέα Futsal – ΑΕΚ

Ερμής Ζωγράφου – Μινώταυρος

Σαλαμίνα – Ηνίοχος

Δούκας – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Κόμπρα – ΠΑΟ Futsal

*Στον 2ο γύρο οι έδρες είναι αντίθετες

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ