Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Δείτε το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των Ερασιτεχνικών τμημάτων του Παναθηναϊκού κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου 10-11 Νοεμβρίου του 2018.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 10  Νοεμβρίου

08 :00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα πυροβόλων όπλων 25μ. Μαλακάσα, πιστόλι στάνταρτ ανδρών (Κατσίρης, Καμπούρης, Νενονάκης)

09:30  ΟΑΚΑ. Ξιφασκία κύπελλο Ελλάδας παμπαίδων-παγκορασίδων  με τη συμμετοχή του  Δημήτρη Βλαχόπουλο και Ελπίδα Ζαφειροπούλου και Ισμαγκίλοφ στους έφηβους στη σπάθη.

11:00 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Εύνικος Κορασίδες 2  7η αγωνιστική μπάσκετ

11:30 Ν.Κηφισιάς, Δεκελείας 6, Παναθηναϊκός-Ακαδημία Αθήνας Κ12 ποδόσφαιρο σάλας

16:00 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Νίκη Αμαρουσίου 6η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ βόλει κορασίδες

17:00 κολυμβητήριο Χαλανδρίου , προκριματική ημερίδα κολύμβησης για παιδιά 13 ετών και άνω , με τον ΠΑΟ να έχει 50 συμμετοχές

18:00 κλ. Χολαργού   Παναθηναϊκός – Πανιώνιος βόλεϊ γυναικών Pre League 4η αγωνιστική

18:00 Γουδή, Παναθηναϊκός-ΝΕ Πατρών φιλικό υδατοσφαίρισης ανδρών

21:30 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Προμηθέας 7η αγωνιστική ΕΣΚΑ μπάσκετ κορασίδες

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

08 :00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα πυροβόλων όπλων 25μ. Μαλακάσα, πιστόλι κεντρικής πυροδότησης (Κατσίρης, Καμπούρης, Νεονάκης)

09:00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μαραθώνιου με τη συμμετοχή των Κώστα Γκελαούζου, Δημήτρη Θεοδωρακάκου και Γλυκερίας Τζιάτζια από πλευράς ΠΑΟ.

09:30 ΟΑΚΑ. Ξιφασκία κύπελλο Ελλάδας παμπαίδων-παγκορασίδων  με τη συμμετοχή του  Δημήτρη Βλαχόπουλο και Ελπίδα Ζαφειροπούλου και Ισμαγκίλοφ στους έφηβους στη σπάθη.

10:00 κολυμβητήριο Χαλανδρίου , προκριματική ημερίδα κολύμβησης για παιδιά 13 ετών και άνω , με τον ΠΑΟ να έχει 50 συμμετοχές

14:00 ΔΑΙΣ Αμαρουσίου, Δούκας-Παναθηναϊκός ποδόσφαιρο σάλας Κ18

14:30 γήπεδο Χαλκιά Αναστασιάδη Ηρακλής Χαλκίδας-Παναθηναϊκός Κορασίδες 2 βόλεί 6η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ

17:00 Κλειστό Αγίου Δημητρίου Κρόνος Αγίου Δημητρίου-Παναθηναϊκός Α2 μπάσκετ γυναικών 3η αγωνιστική

18:30 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Πανερυθραϊκός βόλεϊ Παίδες ΕΣΠΑΑΑ 6η αγωνιστική

18:30 Λύκειο Μελισσίων Φοίβος Μελισσίων-Παναθηναϊκός 6η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ βόλεϊ νεάνιδες

19:00 σχ.συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ-Παναθηναϊκός βόλεϊ έφηβοι 6η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ

21:30 Κλ.Έσπερου, Καλλιθέα-Παναθηναϊκός ποδόσφαιρο σάλας άνδρες 9η αγωνιστική

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ